Partnerzy - Dominika Chabowska

Dominika Chabowska

Radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie

dominika.chabowska@cclegal.pl

Tel.: +48 22 245 40 74

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2001 roku. Od września 2002 do czerwca 2012 roku pracowała w kancelarii Baker & McKenzie. Wcześniej od 2001 w kancelarii Dewey Ballantine.

Podczas wieloletniej praktyki w międzynarodowych kancelariach prawnych Dominika Chabowska doradzała międzynarodowym grupom kapitałowym w zakresie inwestycji w Polsce, przy bieżącej obsłudze polskich spółek zależnych, jak również przy projektach obejmujących ich restrukturyzację. Pracowała przy wielu transakcjach fuzji i przejęć, w różnych branżach gospodarki, zarówno po stronie zbywających jak i nabywających. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej transakcji zarówno na rzecz inwestorów branżowych, jak też na rzecz inwestorów kapitałowych.

W swojej praktyce zajmowała się również obsługą prawną transakcji mających za przedmiot inwestycje w nieruchomości, w tym m. in. doradzała spółkom deweloperskim w związku z inwestycjami w światowej klasy budynki komercyjne, przy użyciu finansowania zewnętrznego, bądź też w kooperacji z inwestorami finansowymi.

Znajomość języków: angielski, hiszpański